Hétfő
2018.06.18.
08.00 Reggeli zenebona
09.00 SzékelyTV Híradó ism.
09.20 Hargita stúdió
10.10 30. Csürdöngölő - gyermek és ifjúsági néptánctalálkozó
11.00 A falu disznótora 2013 Budajenő
12.00 Balog László - Csík rajon kuláklistái
13.00 Slágerek
15.00 Képújság
17.05 Halász/Vadász
19.30 Hargita magazin
20.00 SzékelyTV Híradó
20.20 30. Csürdöngölő - gyermek és ifjúsági néptánctalálkozó
21.10 Könyvbemutató: MarthaStocker: A mi történelmünk - Dél-Tirol 1914 és 1992 között
22.00 SzékelyTV Híradó ism.
22.20 Nekünk8
00.00 Képújság

Kedd
2018.06.19.
08.00 Reggeli zenebona
09.00 SzékelyTV Híradó ism.
09.20 Hargita stúdió
10.10 1956-os megemlékezés 2016
10.50 A kurtafarkú kismalac esete
11.30 B. Szabó János - Az Erdélyi Fejedelemség hadserege
13.00 Slágerek
15.00 Képújság
17.05 Halász/Vadász
19.30 Hargita magazin
20.00 SzékelyTV Híradó
20.20 1956-os megemlékezés 2016
21.00 A kurtafarkú kismalac esete
21.40 Disznóvágás Csíkcsicsóban 2013
22.00 SzékelyTV Híradó ism.
22.20 Nekünk8
00.00 Képújság

Szerda
2018.06.20.
08.00 Reggeli zenebona
09.00 SzékelyTV Híradó ism.
09.20 Hargita stúdió
10.10 A magyar költészet napja 2018
10.45 Budajenői farsang
11.30 A Csíki Kamarazenekar koncertje – ifj. Koppándi Jenő – 1 rész
12.10 Régi- új szakrális nemzet szimbólumok székelyföldön
13.00 Slágerek
15.00 Képújság
17.05 Halász/Vadász
19.30 Hargita magazin
20.00 SzékelyTV Híradó
20.20 A magyar költészet napja 2018
20.55 Budajenői farsang
21.40 Gyöngyvirág Néptáncegyüttes -Tusnádfürdő
22.00 SzékelyTV Híradó ism.
22.20 Nekünk8
00.00 Képújság

Csütörtök
2018.06.21.
08.00 Reggeli zenebona
09.00 SzékelyTV Híradó ism.
09.20 Hargita stúdió
10.10 Csíkszeredai városnapok 2014
10.50 A Csíki Kamarazenekar koncertje – ifj. Koppándi Jenő – 2 rész
11.20 A színpad három nagyasszonya - Tiricsné Dr. Propper Valéria
13.00 Slágerek
15.00 Képújság
17.05 Halász/Vadász
19.30 Székely konyha
20.00 SzékelyTV Híradó
20.20 Csíkszeredai városnapok 2014
21.00 A Csíki Kamarazenekar koncertje – ifj. Koppándi Jenő – 2 rész
21.30 Falu a városban 2016
22.00 SzékelyTV Híradó ism.
22.20 Nekünk8
00.00 Képújság

Péntek
2018.06.22.
08.00 Reggeli zenebona
09.00 SzékelyTV Híradó ism.
09.20 Hargita stúdió
10.10 Disznóvágás a Gyimesekben 2009
10.30 Tóth Larisa - 10 Éves Gála Előadás 2017
12.05 Varga Katalin: Kinek az ügye SzülésSzületéSminösége?
13.00 Slágerek
15.00 Képújság
17.05 Halász/vadász
19.30 Látogató
20.00 SzékelyTV Híradó
20.25 Disznóvágás a Gyimesekben 2009
20.45 Varga Katalin: Kinek az ügye SzülésSzületéSminösége?
21.40 Néptánccsoportok - Gyimes Hidegség, Csíkszereda
22.00 SzékelyTV Híradó ism.
22.30 Nekünk8
00.00 Képújság

Szombat
2018.06.23.
08.00 Reggeli zenebona
09.00 SzékelyTV Híradó ism.
09.30 Hargita stúdió
11.15 Halász/Vadász
13.40 Slágerek
15.20 Képújság
17.05 Kós Károly Gólybál 2017
18.35 Budajenői Székely Betlehemes a Nemzetiben kyka48
19.05 XIII. Prímás találkozó 2010
20.50 Balázs Lajos : Szeretet fogott el a gyermek iránt
22.30 Nekünk8
00.00 Képújság

Vasárnap
2018.06.24.
08.00 Reggeli zenebona
09.00 SzékelyTV Híradó ism.
09.30 Locsolás 2018
10.35 Halász/Vadász
13.05 Slágerek
15.00 Képújság
17.05 Trombita - zongora est 2014
18.05 Ezer Székely Leány Napja 2010
19.05 Mikulásvárás a Cimborában 2014
20.00 Hargita stúdió
21.40 Babucs Zoltán - Csíkszereda és Kézdivásárhely hazatérése – 1940
22.40 Nekünk8
00.00 Képújság