Heti műsor

Hétfő
2024-07-08
Kedd
2024-07-09
Szerda
2024-07-10
Csütörtök
2024-07-11
Péntek
2024-07-12
Szombat
2024-07-13
Vasárnap
2024-07-14

08.00 Reggeli zenebona
09.00 SzékelyTV Híradó ism.
09.30 Hargita stúdió – Székely Konyha és Kert , Látogató
10.20 Csürdöngölő 34. 2022
10.50 Victor Vasarely
11.30 Szent István-díj átadása 2023
13.00 ZenEbéd
15.00 Képújság
17.05 Halász/Vadász
19.30 Hargita stúdió - Székelyföld Magazin
20.00 SzékelyTV Híradó
20.20 Csürdöngölő 34. 2022
20.50 Dr. Szekeres Attila István: Erdély címere
22.00 SzékelyTV Híradó ism.
22.20 Késő esti banzáj
00.00 Képújság



















08.00 Reggeli zenebona
09.00 SzékelyTV Híradó ism.
09.20 Hargita stúdió- Székely Konyha , Látogató
10.10 Victor Vasarely
10.50 Falu Disznótora Budajenőn 2014
11.30 Patrubány Miklós - A magyar és a székely nemzet
13.00 ZenEbéd
15.00 Képújság
17.05 Halász/Vadász
19.30 Hargita stúdió - Aktuális
20.00 SzékelyTV Híradó
20.20 Victor Vasarely
21.00 Falu Disznótora Budajenőn 2014
21.40 Kápolnás
22.00 SzékelyTV Híradó ism.
22.20 Késő esti banzáj
00.00 Képújság





08.00 Reggeli zenebona
09.00 SzékelyTV Híradó ism.
09.20 Hargita stúdió- Székely Konyha , Látogató
10.10 Olimpiai bajnokok: Keresztes Lajos – 1928
10.20 Áldásos szolgálat
11.05 Márton Áron szoborállitás Csíkszereda főterén
13.00 ZenEbéd
15.00 Képújság
17.05 Halász/Vadász
19.30 Hargita stúdió - Székelyföld Magazin
20.00 SzékelyTV Híradó
20.20 Olimpiai bajnokok: Keresztes Lajos – 1928
20.30 Áldásos szolgálat
21.15 Régizene Fesztivál – 2016
22.00 SzékelyTV Híradó ism.
22.20 Késő esti banzáj
00.00 Képújság



08.00 Reggeli zenebona
09.00 SzékelyTV Híradó ism.
09.20 Hargita stúdió – Székely Konyha , Látogató
10.10 Alföldi opusz
10.50 Az eltünt Csíkszereda 2024
11.05 Reneszánsz Táncház 2014
11.45 Csíkszeredai városnapok 2011
13.00 ZenEbéd
15.00 Képújság
17.05 Halász/Vadász
19.30 Hargita stúdió – Székely Konyha és Kert
20.00 SzékelyTVHíradó
20.20 Alföldi opusz
21.00 Az eltünt Csíkszereda 2024
21.15 Reneszánsz Táncház 2014
22.00 SzékelyTV Híradó ism.
22.20 Késő esti banzáj
00.00 Képújság





08.00 Reggeli zenebona
09.00 SzékelyTV Híradó ism.
09.20 Hargita stúdió- Székely Konyha , Látogató
10.10 Az Igazság védelmében és a szeretet szolgálatában 2016
10.30 Dr. Szekeres Attila István: Erdély címere
11.35 Csíkszeredai városnapok 2009
13.00 ZenEbéd
15.00 Képújság
17.05 Halász/vadász
19.30 Hargita stúdió - Porta
20.00 SzékelyTV Híradó
20.30 Az Igazság védelmében és a szeretet szolgálatában
20.50 Dr. Szekeres Attila István: Erdély címere
22.00SzékelyTV Híradó ism.
22.30 Késő esti banzáj
00.00 Képújság

08.00 Reggeli zenebona
09.00 SzékelyTV Híradó ism.
09.30 Hargita stúdió
11.15 Halász/Vadász
13.00 ZenEbéd
15.00 Képújság
17.05 Alcsíki Fúvóstalálkozó Csíkszentimrén XII. I.
18.55 100 éves a Gátkötők
19.05 Alcsíki Fúvóstalálkozó Csíkszentimrén XII. II.
20.40 Ezer Székely Leány Napja - Előadások 2014
22.25 Tordátfalva
22.30 Késő esti banzáj
00.00 Képújság








08.00 Reggeli zenebona
09.00 SzékelyTV Híradó ism.
09.30 Gyerek műsor
10.35 Halász/Vadász
13.05 ZenEbéd
15.00 Képújság
17.05 Nyárádszentsimoni művésztábor
18.15 Tutuka
18.50 Lövéte
19.05 Kádár Gyula - Múltunk kötelez
20.00 Hargita stúdió
21.40 Dr. Süli Attila - A Mikó-vár szerepe 1848-1849-ben
22.30 Késő esti banzáj
00.00 Képújság

Copyright 2024 Székely TV. All Rights Reserved